На Хмельниччині внаслідок ворожої атаки виникла масштабна пожежа
Вночі та зранку у середу російські війська двічі атакували Хмельницьку область ракетами та дронами, внаслідок ворожої атаки виникла масштабна пожежа, повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
"Внаслідок ударів виникла пожежа на території гаражного комплексу. За попередньою інформацією зруйновані 10 гаражів, ще 5 охопило вогнем", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.
За інформацією, наразі пожежу локалізовано, рятувальники продовжують гасіння та розбір конструкцій.
Інформація про постраждалих уточнюється.
Як повідомлялось, пошкодження цивільної інфраструктури й займання внаслідок нічної атаки ворога сталися в Хмельницькому, повідомив міський голова Олександр Симчишин в телеграм-каналі.
"В місті лунали вибухи. Працювали сили ППО. На жаль, в результаті терористичної атаки є пошкодження і загоряння. Рятувальники вже усувають наслідки. Також є пошкоджені вікна у будинках. Інформації про постраждалих чи загиблих, на разі, немає", - написав Симчишин у Телеграм.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго
16:53, 27.12.2025
РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький
16:26, 27.12.2025
В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС
15:49, 27.12.2025
Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра
15:20, 27.12.2025
Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура
15:04, 27.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи
17:28, 27.12.2025
УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ
17:22, 27.12.2025
Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам
17:07, 27.12.2025
Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра
16:49, 27.12.2025
Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї