Умєров прибув до Туреччини, зустрівся з міністром оборони та главою МЗС
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров провів зустрічі із міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом в Анкарі, а також з турецьким міністром оборони Яшаром Гюлером.
Як повідомив Умєров у Telegram-каналі, з Гюлером вони обговорили питання двосторонньої оборонної співпраці. Також окремою темою розмови були гарантії безпеки для України, зокрема, у морському просторі.
"Туреччина має ключове значення для стабільності в Чорному морі та є надійним партнером України у цьому вимірі", - написав він.
Також Умєров висловив вдячність за принципову позицію Анкари щодо закриття проток Босфор і Дарданелли для військових кораблів відповідно до Конвенції Монтре від початку широкомасштабного вторгнення.
"Міністр закордонних справ Хакан Фідан зустрівся в Анкарі з Рустемом Умеровим, секретарем Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в повідомленні МЗС Туреччини у соцмережі Х.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Умєров та Зеленський узгодили з Віткоффом подальші контакти та наступні кроки
16:28, 29.12.2025
Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату
15:03, 29.12.2025
Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини
23:19, 23.12.2025
Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ
14:03, 20.12.2025
Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров
00:05, 20.12.2025
ОСТАННЄ
31 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:52, 31.12.2025
Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok
05:59, 31.12.2025
Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА
02:58, 31.12.2025
Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА
02:39, 31.12.2025
Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА