Уряд оновить правила перетину держкордону для чоловіків віком від 18 до 22 років – Зеленський після зустрічі з Свириденко
Правила перетину державного кордону для чоловіків віком 18-22 років було погоджено з військовим командуванням, найближчим часом відповідні можливості мають запрацювати, повідомив президент України Володимир Зеленський після наради з прем’єр-міністром Юлією Свириденко.
"Сьогодні на засіданні уряду буде оновлено правила перетину державного кордону для чоловіків віком від 18 до 22 років. Погодили всі деталі з військовим командуванням, і найближчим часом відповідні можливості мають запрацювати", - написав Зеленський у телеграм-каналі.
Він nакож обговорив із Свириденко співпрацю з Норвегією в рамках підготовки до опалювального сезону та продовження грантової допомоги для закупівлі природного газу
Окрім того, президент анонсував розширення програми "єВідновлення".
"Буде більше можливостей для компенсації втрати майна на тимчасово окупованих територіях. Премʼєр-міністр представить усі деталі", - повідомив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна багато чого очікує від головування Кіпру в Раді ЄС – Зеленський
19:39, 07.01.2026
Зеленський: Війна може завершитися під час головування Кіпру в Раді ЄС
19:27, 07.01.2026
Зеленський скоординував з Санду процес євроінтеграції та обговорив питання енергетики та безпеки
18:37, 07.01.2026
Зеленський обговорив з президентами Кіпру, Євроради та Єврокомісії вступ до ЄС та посилення ППО та авіації
18:28, 07.01.2026
Зеленський щодо того, чи він розглядає Д. Кулебу на нову посаду: не скажу
16:13, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем
01:34, 08.01.2026
Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб
01:04, 08.01.2026
Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД
01:00, 08.01.2026
Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп
00:46, 08.01.2026
Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради