У Києві лунатимуть вибухи, повʼязані з кіновиробництвом, які не нестимуть загрози
Звуки, схожі на постріли та вибухи, які лунатимуть в неділю в середмісті Києва, повʼязані з кіновиробництвом та не нестимуть загрози, повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації (КМВА).
"Сьогодні на локаціях в середмісті Києва можуть лунати звуки, схожі на постріли чи вибухи. Події повʼязані з кіновиробництвом і не несуть загроз воєнного характеру", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.
У КМВА закликали киян та ветеранів-військових з розумінням поставитись до таких активностей.
"Йдеться про зйомки стрічки, заснованої на реальних подіях та операціях військовослужбовців ГУР, СБУ та 3-ї окремої штурмової бригади. Попри війну, країна та наші митці віддають шану воїнам, створюючи культурний продукт. Столиця є не лише центром операцій наших підрозділів, але й простором для художнього вираження реальних історій про реальні подвиги", - пояснили у відомстві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
КМДА: в Києві відновлено теплопостачання для ще понад 3,5 тис. будівель після атаки 27 грудня
22:25, 28.12.2025
Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА
14:20, 28.12.2025
Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр
12:16, 28.12.2025
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго