Воїни ГУР уразили в Криму одну з найцінніших РЛС окупантів — "єнісєй" з комплексу С-500
Воїни підрозділу "Примари" Головного управління розвідки Міноборони України під час нещодавньої операції на території тимчасово окупованого Криму уразили одну з найцінніших радіолокаційних станцій у арсеналі держави-агресора росії – 98Л6 "єнісєй".
Як повідомляє пресслужба ГУР, рідкісна і дороговартісна РЛС "єнісєй" входить до складу російського комплексу протиповітряної оборони С-500 "прометей". Водночас ця система може використовуватись із ворожими комплексами С-400 "тріумф".
"Ураження "єнісєя" – суттєвий удар про спроможностях системи ППО російських загарбників у тимчасово окупованому Криму. Боротьба триває!", - йдеться у повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен
19:04, 13.01.2026
СБУ та ВМС ЗСУ уразили завод із виробництва БпЛА у Таганрозі
10:29, 13.01.2026
Іран продав Росії ракети і дрони на кілька мільярдів доларів - ЗМІ
04:15, 13.01.2026
Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН
00:02, 13.01.2026
Росіяни готують новий масований удар - Зеленський
20:44, 12.01.2026
ОСТАННЄ
Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState