ЄІБ та Держаудитслужба посилять антикорупційний нагляд в проєктах, що фінансуються ЄС
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Державна аудиторська служба України підписали нову угоду про посилення зусиль проти шахрайства та корупції в проектах, що фінансуються ЄС, повідомляє пресслужба ЄІБ.
Підписання відбулося в Римі у четвер, в рамках "Конференції з відновлення України" Конференції з відновлення України (URC2025).
Як зазначається в релізі, це партнерство покращить координацію щодо запобігання, виявлення та раннього виявлення ризиків, допомагаючи забезпечити належне використання коштів на відновлення завдяки посиленню нагляду. Воно базується на ширшій співпраці ЄІБ з українськими правоохоронними та антикорупційними органами, включаючи Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Генеральну прокуратуру, Бюро економічної безпеки та Державне бюро розслідувань, з метою зміцнення прозорості, довіри та належного управління.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Трамп і Зеленський можуть підписати угоду щодо післявоєнного відновлення України під час економічного форуму в Давосі – ЗМІ
15:37, 10.01.2026
Україна й США планують підписати в Давосі угоду про реконструкцію вартістю USD 800 млрд - ЗМІ
01:24, 10.01.2026
Зеленський збирається обговорити з Трампом укладення угоди про вільну торгівлю
22:44, 09.01.2026
Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК
21:17, 09.01.2026
ОСТАННЄ
12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:49, 12.01.2026
Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр
05:32, 12.01.2026
Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ
04:28, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб