Київський безпековий форум закликав до рішучих дій на підтримку України під час події в Гаазі
У рамках Саміту НАТО в Гаазі Київський безпековий форум (КБФ) провів спеціальний захід, присвячений питанню міжнародної підтримки України в умовах повномасштабної війни. Участь у події взяли представники Парламентської асамблеї НАТО, міжнародні політики, дипломати та експерти з безпеки.
Голова КБФ Арсеній Яценюк за підсумками зустрічі звернувся до учасників заходу із закликом до активних дій на підтримку України.
"Окрім слів, потрібні дії", - написав він на своїй сторінці у Facebook.
"Дії повинні бути спрямовані тільки на одне: Україна повинна перемогти в цій війні. Перемога - це збереження державності, отримання безпекових гарантій, позбавлення путіна можливості відновити агресію. Лише тоді світ буде у безпеці", - наголосив Яценюк.
У телемарафоні, організованому спільно КБФ та телеканалом "Еспресо", голова Форуму повідомив, що у підсумковій декларації Саміту НАТО буде закріплена необхідність подальшої підтримки України. Він також зазначив, що спроби Росії ініціювати закриті консультації зі США з метою перегляду рішення щодо членства України в НАТО зазнали невдачі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться
10:34, 24.12.2025
Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко
11:26, 22.12.2025
Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ
04:39, 22.12.2025
Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ
19:35, 21.12.2025
Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи
15:33, 16.12.2025
ОСТАННЄ
У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго
10:51, 28.12.2025
Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба
10:39, 28.12.2025
Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки
10:29, 28.12.2025
Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян
09:01, 28.12.2025
Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState