Під російським обстрілом опинилися житлові будинки, заклади освіти та об’єкти критичної інфраструктури – Лубінець
Під російським обстрілом опинилися житлові будинки, заклади освіти та об’єкти критичної інфраструктури, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
"Страшна ніч для України: є загиблі та поранені. Цієї ночі Росія завдала чергового масованого удару по мирних українських містах. Під вогнем опинилися житлові будинки, заклади освіти та об’єкти критичної інфраструктури", - написав він в телеграмі.
За його даними, через масовану атаку безпілотниками по Одесі відомо про 13 постраждалих. Унаслідок удару пошкоджено інклюзивний центр і дитячий садок.
"Росія системно тероризує мирне населення, атаки щодня несуть біль, смерть і руйнування. Потрібна послідовна підтримка України - не лише словами, а діями", - зазначив Лубінець.
Як повідомлялося, наслідок нічної атаки РФ по Україні 70 постраждалих, з них 44 поранених і 14 загиблих тільки в Києві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки
13:17, 27.12.2025
На Київщині внаслідок ворожого обстрілу загинула жінка, є постраждалі – ОВА
09:40, 27.12.2025
Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго
19:06, 26.12.2025
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
ОСТАННЄ
Трамп: Думаю, президенти України та Росії хочуть укласти угоду
20:58, 28.12.2025
Трамп каже, що не має дедлайнів щодо угоди про мир
20:47, 28.12.2025
Зеленський планує обговорити з Трампом стратегію наближення миру
20:39, 28.12.2025
Зеленський прибув у Мар-а-Лаго
20:15, 28.12.2025
Окупанти розстріляли трьох бійців Сил Оборони України південніше Гуляйполя – DeepState