У Стамбулі Кислиця та Бевз узгодили позиції з представниками Німеччини, Італії та Великої Британії напередодні перемовин
У Стамбулі перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця та радник керівника Офісу президента Олександр Бевз зустрілися з представниками європейських партнерів України – Німеччини, Італії та Великої Британії.
Як повідомив речник Міністерства закордонних України Георгій Тихий у соцмережі Х, сторони узгодили позиції напередодні сьогоднішньої зустрічі між українською та російською делегаціями.
"Члени української делегації підтвердили відданість України мирним зусиллям. Вони детальніше розглянули пункти порядку денного, серед яких зустріч лідерів, повне припинення вогню та гуманітарні заходи зміцнення довіри", - йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом
23:00, 27.12.2025
Партнери України зустрінуться в січні для узгодження планів щодо гарантій безпеки після припинення вогню - ЗМІ
11:18, 27.12.2025
Зеленський анонсував можливу онлайн-зустріч з європейськими партнерами
15:30, 26.12.2025
Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров
00:05, 20.12.2025
Європейські країни-партнери поки напряму не говорили про гарантії безпеки за прикладом ст.5 НАТО з їх боку – Зеленський
16:10, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Умєров та Зеленський узгодили з Віткоффом подальші контакти та наступні кроки
16:28, 29.12.2025
Відновлення електрики для понад 9 тис. споживачів Вишгородського району після суботньої атаки потребує ще трохи часу – ДТЕК
16:26, 29.12.2025
СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК
16:16, 29.12.2025
На Тернопільщині понад 6,8 тис. абонентів залишаються без електрики - ОВА
16:10, 29.12.2025
Переважна більшість українців хоче миру, але не шляхом виходу з Донбасу – Зеленський