Москва має вже зараз усвідомити наслідки перешкоджання мирному процесу - Сибіга
Тиск на РФ має бути посилений, адже Москва має вже зараз усвідомити наслідки перешкоджання мирному процесу, наголосив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
"Стамбульська зустріч виявила ще одну показову відмінність між Росією та Україною. Україна дивиться вперед, зосереджена на повному та негайному припиненні вогню, щоб розпочати справжній мирний процес", - написав він у соцмережі Х.
Міністр зазначив, що натомість Росія абсолютно "зосереджена на минулому", відкидаючи припинення вогню та постійно говорячи про стамбульські зустрічі 2022 року, "намагаючись висувати ті ж абсурдні вимоги, що й три роки тому".
"Це ще одна причина, чому тиск на Росію має бути посилений. Москва має вже зараз усвідомити наслідки перешкоджання мирному процесу", - закликав Сибіга.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці
12:57, 04.12.2025
Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції
00:40, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
П’ять країн підтвердили виділення $1 млрд додаткової підтримки через програму PURL - Сибіга
18:24, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга
18:17, 03.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа