Греція не планує передавати Україні системі Patriot
Греція не має намірів брати участь у ініціативі по поставці України додаткових систем ППО Patriot, повідомляє Reuters з посиланням на грецьких чиновників.
Як пише видання, західні союзники України ведуть переговори про постачання Києву додаткових систем ППО Patriot і мають намір досягти угоди до саміту НАТО наприкінці червня. Джерело, яке говорило на умовах анонімності, повідомило, що серед потенційних постачальників додаткових систем були США та Греція.
Два американські джерела, знайомі з ситуацією, повідомили, що програма постачання додаткових комплексів Patriot в Україну була схвалена ще за колишнього президента США Джо Байдена і не була зупинена президентом Дональдом Трампом.
Пізніше Афіни виключили свою причетність до цього плану.
"Про постачання в Україну систем Patriot з Греції не може бути й мови", - повідомив агентству Reuters урядовець.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші
16:50, 13.12.2025
Держдеп США схвалив продаж Україні обладнання для Patriot на суму $105 млн
23:29, 18.11.2025
Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію
18:15, 16.11.2025
"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК
17:35, 16.11.2025
Зеленський поінформував прем’єр-міністра Греції щодо ситуації на фронті
15:21, 16.11.2025
ОСТАННЄ
Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку
14:12, 17.12.2025
МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України
14:05, 17.12.2025
Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"
14:01, 17.12.2025
Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація
13:57, 17.12.2025
Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р