Сили оборони продовжують діяти на території Курської та Бєлгородської областей - Зеленський
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів щодо ситуації на деяких напрямках фронту, Сили оборони України продовжують діяти на території Курської та Бєлгородської областей, повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Кілька разів сьогодні доповідав Головком. Особлива увага – ситуації на Донеччині, зокрема на Покровському напрямку, на деяких інших напрямках. Продовжуємо діяти і на території Курської та Бєлгородської областей", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у п'ятницю.
Він наголосив, що Росія продовжує відмовлятись від повного та тривалого припинення вогню, а також, що вже всі партнери втомились від цих російських маніпуляцій.
"Ми захищаємо наші позиції, ми будемо діяти відповідно – як на фронті, так і в наших діях на російській території. Війна має відчуватись там, звідки вона і прийшла", - наголосив президент.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:12, 07.12.2025
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
21:27, 06.12.2025
Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером
18:43, 06.12.2025
Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок
14:16, 06.12.2025
Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США
13:31, 06.12.2025
ОСТАННЄ
У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ
03:36, 07.12.2025
Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер
02:36, 07.12.2025
Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині
02:33, 07.12.2025
Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі
01:31, 07.12.2025
Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки