Гетманцев закликав зобов’язати всіх інспекторів ДПС використовувати бодікамери
Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запропонував зобов’язати всіх інспекторів Державної податкової служби носити бодікамери і зауважив, що зараз це відбувається вибірково.
Він зауважив, що відеозапис усуває будь-які маніпуляції, зловживання, вимагання хабарів, спроби "вирішити витання" та чітко розставляє "всі крапки над І" в питанні - "хто винен?".
"Але виключно в тому випадку, якщо їх застосування є загальним та обовʼязковим. Для всіх податківців. Інакше - сенсу немає ніякого. Тому те, що ДПС визначає використання камери як право, а не як обовʼязок, викликає неабияку стурбованість", - підкреслив Гетманцев.
Він нагадав, що у 2024 році в рамках реформи ДПС було введено використання бодікамер для інспекторів Держподатслужби на фактичних перевірках.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев
13:44, 07.01.2026
Режим експортного забезпечення агропродукції став безперечною перемогою над "тінню" - Гетманцев
12:47, 05.01.2026
Гетманцев запитав Мінфін про причину зволікання з дозволом для ДПС блокувати сайти нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном
17:28, 24.12.2025
ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р
12:04, 24.12.2025
Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни
18:46, 18.12.2025
ОСТАННЄ
В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал
14:36, 17.01.2026
Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії
14:15, 17.01.2026
На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей
14:02, 17.01.2026
Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах
13:51, 17.01.2026
Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого