Президент України Володимир Зеленський дав розгорнуте інтерв'ю відомому американському журналісту Бену Шапіро, про що той розповів на платформі X у середу.
"Я приїхав в Україну, щоб взяти інтерв'ю у президента Зеленського. Перша частина нашої розмови вийде завтра (в четвер, 24 квітня – ІФ-У) в ефірі "Шоу Бена Шапіро", - написав Шапіро на X.
До цього американський публіцист єврейського походження зустрівся з головним рабином України Моше Асманом, про що Асман повідомив на платформі X.
"Мав честь приймати Бена Шапіро, одного з найвідоміших журналістів та блогерів американсько-єврейського походження, який вперше відвідав Україну. Його візит включав важливі зустрічі та заходи з першими особами країни… Я щиро вдячний Бену Шапіро за його зусилля, спрямовані на те, щоб показати правду - допомагаючи і Україні, і Ізраїлю, проливаючи світло туди, де інші воліють відвертатися", - написав Асман на X.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом
22:15, 27.12.2025
Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд
19:41, 27.12.2025
Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи
17:28, 27.12.2025
Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН
14:26, 27.12.2025
Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський
14:04, 27.12.2025
ОСТАННЄ
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України