DeepState повідомляє про вихід ворога до околиць с. Шевченко у Донецькій області
Окупаційна армія РФ проявляє високу активність у районі Великої Новосілки (Донецька обл.) де, зокрема, застосовує у штурмах бронетехніку, свідчать дані проєкту DeepState у понеділок.
"Останні дні ворог дуже активний на ділянці та масово застосовує техніку. Тільки за 13 квітня в штурмових діях було залучено щонайменше 20 одиниць ОВТ (озброєння та військова техніка – ІФ-У) та 41 мотоцикл. Основний удар припадає між Привільним та Бурлацьким. Останнє село на пару хат і з малою кількістю укриттів, але там періодично фіксуються групи противника", - ідеться у повідомленні у телеграм-каналі.
За даними Deepstate, у неділю танк армії РФ був помічений на околицях с. Шевченко.
"Вчора кацапський танк виїхав на околиці Шевченка та підірвався. В основному кацап застосовує техніку для підтримки піхоти чи її десантування у кількості 1-3 ОВТ, але бувають і великі колони", - інформує проєкт.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Голова Держетнополітики: Війна дедалі частіше приводить людей до Церкви, ніж у "тихі" часи
10:46, 25.01.2026
Влада Міннесоти подала позов проти адміністрації Трампа у справі про смертельну стрілянину в Міннеаполісі - ЗМІ
07:38, 25.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб
03:35, 25.01.2026
У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів
23:39, 24.01.2026
Понад 800 тис. абонентів у Києві залишилися без світла через масовану атаку РФ - Шмигаль
21:20, 24.01.2026
ОСТАННЄ
Одна людина постраждала в Харкові через удар БпЛА
15:26, 25.01.2026
Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів
15:23, 25.01.2026
Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова
15:09, 25.01.2026
Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів
15:01, 25.01.2026
Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу