Сибіга поінформував генсека ОБСЄ про порушення Росією енергетичного перемир'я
Глава МЗС України Андрій Сибіга зустрівся з генеральним секретарем ОБСЄ Ферідуном Х. Сінірліоглу (Feridun H. Sinirlioğlu), щоб обговорити останні кроки України на шляху до миру.
"Я поінформував Генерального секретаря про факти порушення Росією енергетичного перемир'я, а також про її безперервний терор проти цивільного населення", - написав Сибіга в соцмережі Х.
"Я також наголосив на необхідності звільнення співробітників ОБСЄ Максима Петрова, Вадима Голди та Дмитра Шабанова, які вже більше трьох років перебувають у незаконному ув'язненні в Росії", - зазначив міністр.
Як повідомлялося, 10-12 квітня Сибіга перебуває у Туреччині, зокрема, для участі у Анталійському дипломатичному форумі, який є одним з ключових політико-безпекових майданчиків у світі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці
12:57, 04.12.2025
Генасамблея надіслала чіткий сигнал: світ не потерпить насильницького переміщення та депортації українських дітей - Сибіга про ухвалення резолюції
00:40, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
П’ять країн підтвердили виділення $1 млрд додаткової підтримки через програму PURL - Сибіга
18:24, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга
18:17, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб
07:22, 05.12.2025
5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:07, 05.12.2025
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування