"Укрзалізниця" планує найближчим часом відновити онлайн-сервіси з придбання квитків після кібератаки
Відновлення онлайн-сервісів АТ "Укрзалізниці" після масштабної кібератаки триває, у компанії розраховують вийти на фінішну пряму вже найближчим часом, повідомляє пресслужба компанії.
"Статус на 8:00. Продовжуємо відновлювати онлайн-сервіси після кібератаки. Розраховуємо вийти на фінішну пряму з відновлення ресурсів вже у найближчий час", - сказано в телеграмі.
При цьому вказується, що каси та всі залізничники працюють у посиленому режимі. Помічники – вокзальні "янголи" – теж на чергуванні та готові допомогти. Через каси продаються квитки на найближчі дати – 26 та 27 березня.
"Рекомендуємо пасажирам за можливості приходити за квитками не у пікові години. Найкращий час для купівлі квитків з 09:00 до 11:00 та з 14:30 до 16:30", - зазначили у відомстві.
Як відомо, вранці 24 березня трапився масштабний серверний збій, про який АТ "Укрзалізниця" (УЗ) вперше заявила о 8:14 ранку в неділю стався через кібератаку. Онлайн-продажі квитків були недоступними.
Джерело: https://t.me/UkrzalInfo/6692