Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут
У рамках робочого візиту до Львова президент України Володимир Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, де поспілкувався з ліцеїстами й викладачами, повідомляє пресслужба президента.
"Дякую вам за те, що ви навчаєте впевнених і сильних майбутніх захисників України", – сказав Зеленський.
Повідомляється, що президент оглянув кабінети й одну з кімнат, де проживають учні.
У закладі щороку навчається майже 450 ліцеїстів, серед яких діти учасників бойових дій, полеглих і зниклих безвісти воїнів, діти-ВПО та постраждалі від війни.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський
22:15, 18.03.2025
Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні
21:54, 18.03.2025
Зеленський доручив МЗС підготувати деталі щодо можливого виходу США з групи розслідування воєнних злочинів РФ
21:48, 18.03.2025
Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії
19:24, 18.03.2025
Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї, - Зеленський про переговори в Фінляндії
18:23, 18.03.2025
ОСТАННЄ
Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA
00:53, 19.03.2025
Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх
00:36, 19.03.2025
Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав
00:27, 19.03.2025
Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню
00:24, 19.03.2025
Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США