Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський
Військовий стан буде скасований після закінчення війни, і вибори будуть проходити після його знаття, наголосив президент України Володимир Зеленський.
"Після закінчення війни буде знятий військовий стан і після зняття військового стану вибори будуть проходити згідно з українським законодавством. Ніхто нічого спеціально відтерміновувати не буде", - сказав Зеленський журналістам під час свого брифінгу у середу.
Президент також зазначив, що після можливого введення 30-ти денного режиму тиші, можна підготувати повністю план щодо закінчення війни.
"Покроковий план з гарантіями безпеки для української сторони. Якщо все це буде зроблено, то після підготовки цього плану, в будь-якому випадку (буде – ІФ-У) поетапне виконання, яке призведе до закінчення війни", - пояснив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна не визнаватиме свої території за РФ, не дасть забути російські злочини – Зеленський
16:08, 12.03.2025
ЗСУ виконують завдання у Курській області, командування ставить завдання максимально зберігати життя – Зеленський
15:45, 12.03.2025
Зеленський не чув про запрошення Трампа, проте сподівається на позитивну зустріч з ним
15:35, 12.03.2025
У Кривому Розі росіяни вже знищили усі готелі, на будь-який удар по Україні завжди буде відповідь - Зеленський
15:07, 12.03.2025
Україна може розраховувати на сильні кроки з боку США, якщо РФ не погодиться на перемир’я – Зеленський
14:50, 12.03.2025
ОСТАННЄ
Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 5 людей, ще 12 поранено, серед них – діти
19:34, 12.03.2025
Міноборони зацікавлене у співробітництві зі США у сфері оборонних інновацій
19:31, 12.03.2025
Венс: Подивимось, чи зможемо змусити росіян також погодитись на припинення вогню
18:45, 12.03.2025
Єрмак: Cподіваємося на продовження санкцій проти Росії
18:42, 12.03.2025
Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни