Повідомлено про підозру двом інспекторам Сумської митниці: за їх сприяння підприємство ухилилось від платежу на 19,5 млн грн
Правоохоронці повідомили про підозру двом митникам одного з митних постів Сумської митниці, їх підозрюють у сприянні підприємству в ухиленні від сплати платежів на суму 19,4 млн грн, повідомила прокуратура Сумської області.
"За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом головним державним інспекторам одного з митних постів Сумської митниці", - йдеться у повідомленні прокуратури у телеграм у п'ятницю.
За даними прокуратури, у 2022 році підприємство ввезло в Україну з Бангладеш, Італії та Німеччини компоненти для пошиву одягу та взуття. Під час митного оформлення інспектори незаконно ухвалювали рішення про пільгове розмитнення товару. В результаті службової недбалості головних державних інспекторів підприємство недоплатило в бюджет 19,5 млн грн.
Наразі підозрюваних звільнено зі служби.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ заочно повідомила про підозру комбригу РФ, який наказав атакувати українських бійців на Донеччині хімічною зброєю
13:53, 28.02.2025
Прориву ворога на Сумщині не відбулося, тривають бої – ЦПД при РНБО
13:03, 28.02.2025
СБУ заочно повідомила про підозру гендиректору російської авіабудівної корпорації - постачальнику бойових літаків
13:19, 27.02.2025
СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"
13:30, 25.02.2025
Окупанти атакували обласний центр Сум, є поранені
07:48, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Трамп відзначив внесок Польщі у НАТО і заявив, що буде відданим Альянсу
19:45, 28.02.2025
Трамп під час суперечки із Зеленським допустив непідписання угоди і обвинуватив Зеленського у неповазі
19:42, 28.02.2025
Трамп, Зеленський і Венс посперечались в Овальному кабінеті в присутності ЗМІ
19:41, 28.02.2025
Трамп на питання, на чиєму він боці у війні: Я між ними двома, я не хочу погано про когось говорити
19:36, 28.02.2025
Зеленський – Трампу: Україна мала досвід перемир'я, Путін його неодноразово порушував