Зеленський і Трюдо відзначили важливість зустрічей у Києві та G7
Президент України Володимир Зеленський зустрівся із прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".
"Ми поважаємо вас, ваше керівництво, і ми вдячні за військову підтримку, гуманітарну підтримку, і ви справді багато зробили. Сьогоднішня зустріч, інша сьогоднішня зустріч G7, були дуже важливими, там були присутні всі лідери країн G7", - сказав Зеленський, звертаючись до Трюдо.
У свою чергу, Трюдо зазначив, що сьогоднішні зустрічі були необхідні, щоб поговорити про те, "наскільки важливо продовжувати підтримувати Україну та знайти спосіб створити справедливий і міцний мир для українців".
"Багато роботи зроблено, багато роботи ще потрібно зробити", - додав Трюдо. Він також запевнив, що Канада завжди буде з Україною.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський подякував за ухвалений 16-й пакет санкцій проти РФ та обговорив розвиток ОПК з Фон дер Ляєн та Коштою
21:53, 24.02.2025
Зеленський на зустрічі з лідерами Північно-балтійської вісімки: обговорили ще більше масштабування безпекової співпраці
21:35, 24.02.2025
Трамп: Війна в Україні "може закінчитися скоро - протягом декількох тижнів"
20:24, 24.02.2025
Зустріч Трампа з Зеленським та підписання угоди про корисні копалини може відбутися цього або наступного тижня
20:11, 24.02.2025
Зеленський зустрівся з президентом Іспанії
19:53, 24.02.2025
ОСТАННЄ
США та Україна наближаються до угоди про корисні копалини, вона не передбачає воєнні зобов’язання США
22:23, 24.02.2025
Трамп: ми з Макроном погоджуємось, що Європа повинна взяти на себе центральну роль у забезпеченні довгострокової безпеки України
22:21, 24.02.2025
Трамп: ми повинні мати угоду з Україною щодо критично важливих мінералів, я думаю, ми досягли значного прогресу
22:17, 24.02.2025
Київ вітає ухвалення резолюції ГА ООН "Просування всеохоплюючого, справедливого та сталого миру в Україні"
22:12, 24.02.2025
Раді знову пропонують прийняти заяву про підтримку демократії, яку можуть розглянути на засіданні у вівторок