Україна має альтернативу супутниковій інтернет-системі Starlink Ілона Маска, повідомив керівник Центру протидії дезінформації при Раді нацбезпеки і оборони України Андрій Коваленко, при цьому висловивши упевненість, що відключення Starlink не трапиться.
"Через новини про Starlink точно не треба казати "пропало все". По-перше - не відключають. По-друге - є альтернативні речі, які на фронті працюють", - написав Коваленко в Телеграм у суботу.
Як повідомлялося, американські переговорники, які тиснуть на Київ з метою отримання доступу до критично важливих корисних копалин України, підняли питання про можливість припинення доступу України до супутникової інтернет-системи Starlink Ілона Маска, повідомив Reuters з посиланням на власні джерела.
Starlink забезпечує інтернет-зв'язок для зруйнованих війною регіонів України та українських військових.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США не попереджали про відключення "Старлінків", але Україна повинна бути готова до цього – Зеленський
17:57, 23.02.2025
Альтернатива Starlink є - Умєров
15:33, 23.02.2025
Маск спростував заяви ЗМІ щодо відключення Starlink для України
22:03, 22.02.2025
Віцепрем’єр Польщі сумнівається у можливості відключення придбаних для України Starlink
16:28, 22.02.2025
Російські спецслужби протягом лютого-весни-літа активізують інформаційні операції проти України та Європи - ЦПД
11:25, 21.02.2025
ОСТАННЄ
Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ
03:33, 25.02.2025
На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб
02:22, 25.02.2025
Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві
01:12, 25.02.2025
Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію
00:52, 25.02.2025
Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер