У Києві погіршився стан повітря, радіаційний фон у нормі
Рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві станом на 8:00 суботи високий, радіаційний фон у всьому місті у нормі, повідомляє департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Київської міської державної адміністрації.
“Ймовірною причиною підвищення рівня забрудненості є накопичення завислих речовин (пилу). Оскільки маловітряна погода за підвищеного атмосферного тиску не сприяє розсіюванню домішок, для поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендовано: зачинити вікна; обмежити перебування на вулиці; пити багато води; якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум”, - йдеться в повідомленні.
Зокрема високий рівень забрудненості зафіксований на трьох стаціонарних постах з семи: на вул. Турівській (Поділ), вул. Архітектора Вербицького (Харківський масив) та Харківському шосе (Соцмісто). На решті чотирьох постах на правому березі Дніпра зафіксований середній рівень забрудненості повітря.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Енергопостачання в Києві відновлюється після ліквідації проблеми на одній з ланок енергосистеми – КМВА
12:47, 10.01.2026
В Києві введено аварійне відключення за командою Укренерго, зупинене водопостачання та електротранспорт – КМДА
12:23, 10.01.2026
Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА
10:16, 10.01.2026
Столичну владу закликали забезпечити розміщення вразливих категорій громадян у соціальних об'єктах з теплом
15:35, 09.01.2026
КМДА: злиття води є стандартним технічним заходом при мінусовій температурі і не означає тривалу відсутність тепла
14:56, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Людина загинула у передмісті Харкова внаслідок ворожої атаки
01:21, 13.01.2026
У передмісті Харкова вже троє постраждалих - Синєгубов
01:16, 13.01.2026
Поранена одна людина в Харкові - ОВА
00:33, 13.01.2026
Ворог вдарив по передмістю Харкова, виникла пожежа
00:28, 13.01.2026
Трамп заявив про 25% мита проти країн, які ведуть бізнес з Іраном