США вперше від початку повномасштабної агресії РФ не стали співавторами проєкту резолюції Генасамблеї ООН щодо підтримки України - джерело
США вперше з початку повномасштабної війни РФ проти України не стали співавторами проєкту резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо підтримки України, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело.
Проєкт резолюції підготовлено до 24 лютого - третьої річниці повномасштабної військової агресії РФ.
Reuters три дипломатичних джерела також підтвердило цю інформацію. Проєкт резолюції Генеральної асамблеї ООН, з яким ознайомилося агентство, засуджує російську агресію і підтверджує прихильність "суверенітету, незалежності, єдності і територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів".
"У попередні роки Сполучені Штати постійно виступали співавторами таких резолюцій на підтримку справедливого миру в Україні", - повідомило в четвер одне з джерел.
Дипломатичне джерело повідомило Reuters, що авторами резолюції є понад 50 країн, відмовившись назвати їх.
США були співавторами майже всіх резолюцій ООН на підтримку України проти агресії Росії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск
01:59, 16.12.2025
Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів
01:37, 16.12.2025
Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних
01:09, 16.12.2025
Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою
23:09, 15.12.2025
Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою
22:14, 15.12.2025
ОСТАННЄ
Генштаб зафіксував упродовж доби 151 бойове зіткнення
08:17, 16.12.2025
Стармер зазначив, що Коаліція охочих підготувала плани з посилення обороноздатності України — ЗМІ
08:16, 16.12.2025
Припинення вогню між Україною та РФ до Різдва малоймовірне — прем’єр Польщі
07:54, 16.12.2025
Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано
07:39, 16.12.2025
Окупанти за добу втратили 1150 осіб та 177 од. спецтехніки - Генштаб