Оплата проїзду банківською карткою тимчасово не працює на кількох станціях київського метро
На турнікетах більшості станцій Святошино-Броварської (М1, "червоної") лінії Київського метро через технічний збій тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою.
Як повідомляється в телеграм-каналі Київської міської державної адміністрації у середу вранці, йдеться про станції від "Академмістечка" до "Вокзальної".
"Сплатити за проїзд можна: транспортною картою; QR-кодом, згенерованим у застосунку Київ Цифровий; паперовим qr-квитком. Усі інші види оплати проїзду працюють у звичайному режимі", - йдеться в повідомленні.
На всіх інших станціях, включно з усіма станціями "синьої" та "зеленої" ліній турнікети працюють у звичайному режимі.
"Фахівці "Київського метрополітену" працюють над усуненням несправності. Про відновлення можливості оплати проїзду безконтактною банківською картою повідомимо додатково", - додали у КМДА.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів
11:01, 10.01.2026
Роботу "червоної" гілки київського метро відновлено у звичайному режимі
11:25, 09.01.2026
Потяги метро між станціями "Лівобережна" - "Арсенальна" курсуватимуть з інтервалом 25 хвилин
10:15, 09.01.2026
Інтервали руху поїздів на червоній лінії метрополітену в Києві зменшено – КМДА
08:08, 09.01.2026
Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА
05:44, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає
18:34, 13.01.2026
Настоятель "Голосіївської пустині" в Києві виїхав з країни на наступний день після публікації про підпільну школу - ЗМІ
18:21, 13.01.2026
Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ
18:02, 13.01.2026
В Естонії відкрили перший завод з виробництва боєприпасів
17:46, 13.01.2026
Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються