В Києві можуть послабити обмеження руху Південним мостом – КМВА
Після консультацій с військовими на засідання Ради оброни Києва буде винесено питання про послаблення обмежень руху автомобілів по Південному мосту, повідомив у понеділок голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
"Проговорив з військовими, наразі потреби закриття Південного мосту, яка була раніше – немає. Можливе додаткове регулювання руху, але загалом є розуміння, що обмеження можна послабити", - написав він у Телеграмі.
Ткаченко додав, що на наступне засідання Ради оборони Києва окрім інших питань буде винесено на розгляд відновлення руху Південним мостом "для всіх киян".
Раніше голова КМВА повідомляв, що у Києві виявлено зловживання перепустками для руху під час комендантської години, автівки без будь-яких ознак спецтранспорту пересуваються по місту, що створює загрозу безпеці.
Ткаченко наголосив, що безконтрольність є ризиком: документи можуть опинитися в руках диверсантів, представників ворожих спеціальних служб.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві планують реконструювати транспортний вузол біля Південного мосту
17:31, 24.09.2025
Рух транспорту Південним мостом у Києві частково обмежать з лівого на правий берег із 28 березня до 1 серпня
15:12, 26.03.2025
Рух транспорту Південним мостом у Києві з лівого на правий берег відкрито - Кличко
11:36, 12.03.2025
Кличко: Є можливість частково зняти обмеження руху Південним мостом
14:21, 24.02.2025
Із 22 червня у Києві буде закрито рух Південним мостом для приватного транспорту
08:21, 21.06.2022
ОСТАННЄ
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США
01:41, 06.12.2025
В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:31, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:07, 06.12.2025
СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:04, 06.12.2025
УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ