Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив питання оборонної співпраці з головою Військового комітету НАТО адміралом Джузеппе Каво Драгоне, який перебуває з візитом у Києві.
"Радий вітати у Києві Голову Військового комітету НАТО адмірала Джузеппе Каво Драгоне. Обговорили питання оборонної співпраці. Почув запевнення, що Альянс й надалі підтримуватиме Україну", - написав Стефанчук в Телеграм у п'ятницю за результатами зустрічі.
Він назвав серед пріоритетів взаємодії між Україною і НАТО - посилення протиповітряної оборони, фінансова підтримка, програма NSATU, членство України в НАТО, а також оборонні реформи.
"Для нас питання продовження підтримки України на усіх рівнях – я говорю про військовий рівень, про фінансовий, про політичний, про гуманітарний – є вкрай важливими. Тому я буду дуже вдячний Альянсу і країнам-членам Альянсу за продовження цієї підтримки", - сказав Стефанчук.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк
11:41, 13.01.2026
Сибіга: Україна розраховує на рішучі дії союзників щодо посилення підтримки України та тиску на Москву
21:56, 12.01.2026
Зеленський обговорив із главою МЗС Норвегії енергетичну ситуацію в Україні
19:26, 12.01.2026
Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації
10:36, 12.01.2026
Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа
08:09, 12.01.2026
ОСТАННЄ
Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО
11:45, 13.01.2026
Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул
11:26, 13.01.2026
РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині
11:21, 13.01.2026
Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий
11:17, 13.01.2026
Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду