Послуга перереєстрації автомобілів відновила роботу в застосунку "Дія"
Після тимчасового призупинення роботи державних реєстрів через масштабну кібератаку послуга перереєстрації автомобіля в "Дії" відновила роботу.
"Купуйте і продавайте авто з «Дія» - відновили послугу. Знаю, що ви чекали на повернення саме цього сервісу. Бо перереєстрація авто в «Дії» працює чітко та безшовно, не потрібно користуватися послугами бігунків чи відпрошуватися з роботи, щоб постояти в черзі", - написав віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у телеграм-каналі у понеділок.
Він анонсував появу протягом року в "Дії" ще одного сервісу для водіїв.
"Спойлер: протягом року в «Дії» з'явиться не один крутий сервіс для водіїв, не пропустіть", - написав віцепрем'єр.
Він нагадав, що купівля автомобіля з "Дія" - це можливість отримати ексклюзивні номери серії DI, а також опції для перевірки транспортного засобу за базами заарештованих і розшукуваних. Якщо автомобіль значиться в базах як проблемний, "Дія" не дасть змоги завершити угоду.
Після угоди новий техпаспорт підтягується в "Дії", а фізичний надійде поштою.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В "Дії" вже подано понад 2,5 млн заявок на зимову підтримку, Зеленський анонсував старт подачі через "Укрпошту"
10:55, 16.11.2025
Зеленський: Уже є перший мільйон заявок від українців у "Дії" на зимову підтримку
16:19, 15.11.2025
Через велике навантаження при подачі заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки" "Дія" може працювати нестабільно - сервіс
12:04, 15.11.2025
В Україні 42% дорослих і 70% підлітків користуються ШІ — дослідження Дія.Освіта
20:04, 12.11.2025
МВС застерігає від користування шахрайськими чат-ботами з продажу неіснуючих авто
14:20, 31.10.2025
ОСТАННЄ
Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів
09:34, 06.12.2025
Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт
09:09, 06.12.2025
Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки
09:00, 06.12.2025
Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури
08:58, 06.12.2025
ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені