Ілон Маск висловив підтримку партії "Альтернатива для Німеччини" у зверненні онлайн під час старту передвиборчої кампанії
Радник Трампа, мультимільярдер Ілон Маск виступив на акції старту передвиборчої кампанії партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) і закликав "боротися, боротися, боротися", повідомляє у суботу ввечері видання Die Zeit.
Під час запуску передвиборчої кампанії AfD Ілон Маск у прямому ефірі розкритикував німецький уряд, який, на його думку, не цікавиться "благополуччям Німеччини".
Ілон Маск підтвердив свою підтримку партії AfD у відеозверненні на старті передвиборчої кампанії AfD в Галле-ан-дер-Заале.
"На його думку, лідер AfD Аліса Вайдель була б дуже корисною для Німеччини на посаді канцлера. AfD має його повну підтримку і, як він вважає, також підтримку адміністрації Трампа", - йдеться в матеріалі Die Zeit.
Натомість чинний німецький уряд Маск піддав критиці за, начебто, утиски свободи слова.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко
18:50, 25.12.2025
Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго
00:39, 25.12.2025
У Німеччині заарештували українця, екстрадованого зі Швейцарії за підозрою у диверсійній діяльності на користь РФ, – ЗМІ
18:54, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський
10:06, 24.12.2025
ОСТАННЄ
УЧХ розгорнув пункт допомоги для постраждалих від атаки БпЛА у Чернігові
21:37, 25.12.2025
Росіяни скинули КАБи на Запорізький район, постраждало четверо людей
21:13, 25.12.2025
Аварійно-пошукові роботи на місці влучання БпЛА у Чернігові завершено – ДСНС
20:48, 25.12.2025
Рятувальний вертоліт зазнав аварії на горі Кіліманджаро в Танзанії, п'ятеро людей загинули
20:19, 25.12.2025
Кількість постраждалих в Чернігові зросла до десяти людей – поліція