Події

Санду сподівається, що 2025 рік принесе справедливий мир

Молдова запевнила у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, а також сподівається, що 2025 рік принесе справедливий мир, заявила президент Молдови Майя Санду під час пресконфренції з президентом України Володимиром Зеленським.

"Я сподіваюся, що 2025 рік принесе мир, якого ми всі прагнемо - не лише мир для українців, а й для усього регіону та континенту, мир справедливий та тривалий і підтриманий сильними безпековими гарантіями для України", - сказала Санду на пресконференції у Києві, передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

Президент Молдови зазначила, що РФ ескалює гібридні атаки, і намагається дестабілізувати ситуацію в Молдові, зокрема за допомогою намагання створення енергетичної кризи, соціального та економічного хаосу.

"Росія намагається створити напругу на обох берегах Дністра та встановити прокремлівський уряд у Кишиніві. Їх кінцева мета – консолідувати військову присутність, незаконно розташованих у Придністров'ї військ та використати Молдову проти України", - зазначила вона.

Голова Молдови додала, що її держава "відбивається" та захищає демократію. Вона також рішуче засудила російські атаки на українську соціальну інфраструктуру.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ