Події

"Інтергал-Буд" ввів в експлуатацію ЖК "Голосіївський"

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" ввела в експлуатацію другий будинок ЖК "Голосіївський", повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі компанії.

Як уточнено, ЖК "Голосіївський" (вул. Васильківська, 37) складається з двох 25-поверхових будинків. Перший будинок, трисекційний, загалом на 384 квартири, введено в експлуатацію у квітні 2024 року. У січні 2025 року для будинку №2 зі 126 квартирами отримано сертифікат ІУ123250114108 про введення в експлуатацію від Державної інспекції архітектури та містобудування України.

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. У портфелі компанії - 184 проєкти. У 2024 році було побудовано та введено в експлуатацію майже 358,5 тис. кв. м нерухомості, що відповідає 3,8 тис. квартирам у 20 будинках.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ