Російські окупанти атакували Україну в ніч на середу 99-ма ударними безпілотними літальними апаратами типу "Shahed" і безпілотниками-імітаторами різних типів, 65 із них удалося збити, а 30 ворожих безпілотників-імітаторів було локаційно втрачено без негативних наслідків, повідомляється в телеграм-каналі Повітряних сил Збройних сил України.
"Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України. Станом на 10.00 підтверджено, що збито 65 ударних БПЛА типу "Shahed" і безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Київській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях", - ідеться в повідомленні.
Попередньо, внаслідок нічної ворожої атаки обійшлося без жертв і постраждалих. Водночас пошкоджено установи, промислові підприємства, господарські будівлі, приватні та багатоквартирні будинки в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Черкаській, Сумській та Хмельницькій областях. Спеціальні служби ліквідовують наслідки пошкоджень.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА
08:03, 03.12.2025
У Одеській області ворог завдав масованого удару БпЛА по цивільній та енергетичній інфраструктурі
08:34, 02.12.2025
Ворог атакував Дніпро, постраждали двоє – мати з дитиною, жінка наразі у важкому стані
15:46, 25.11.2025
Росіяни зранку атакують Одещину із застосуванням БПЛА, постраждала людина – ОВА
12:27, 21.11.2025
Ворог атакував 4 балістичними ракетами 114 БпЛА, збито 101 дрон, зафіксовано влучання 4 ракет та 13 ударних БпЛА на 15 локаціях – Повітряні сили
09:12, 18.11.2025
ОСТАННЄ
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз
15:38, 06.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела