Для стабілізації ситуації на фронті необхідне додаткове виробництво дронів і РЕБ - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер обговорили можливість залучення інших партнерів до додаткового виробництва дронів і засобів радіоелектронної боротьби для України, які необхідні для стабілізації ситуації на фронті.
"Сьогодні ми дуже багато говорили конкретики, я дуже хотів, щоб Кір умовив уряд, тому що ми можемо тільки розраховувати на допомогу Великої Британії, на їх підтримку, завдяки дипломатії, щоб вони об'єднали кількох партнерів і змогли досягти бажаної, конкретної цифри на додаткове виробництво дронів і РЕБ", - сказав Зеленський на спільній зі Стармером пресконференції в Києві в четвер.
За словами президента, це "дві необхідні речі". Зеленський наголосив на наявності всіх розрахунків, компаній-виробників і на тому, що Україна готова повністю стабілізувати ситуацію і взяти "ініціативу у свої руки" на деяких напрямках фронту.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:22, 13.12.2025
Ворог просунувся на покровському напрямку поблизу Мирнограда – DeepState
08:32, 12.12.2025
ДШВ: Сили оборони відбивають спробу механізованого штурму Покровська
20:01, 10.12.2025
Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського
03:19, 10.12.2025
На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
00:52, 09.12.2025
ОСТАННЄ
Одещина пережила одну з наймасованіших повітряних атак ворога, є постраждалі – ОВА
09:47, 13.12.2025
Росіяни вночі атакували інфраструктуру Миколаївщини, частина населених пунктів знеструмлена
08:52, 13.12.2025
Ворог атакував Херсонщину, семеро постраждалих
08:48, 13.12.2025
Помер один з постраждалих у Нововодолазькій громаді внаслідок атаки БпЛА
08:39, 13.12.2025
У результаті масованих ворожих ударів по Україні знеструмлено частину Херсонщини