Сирський розповів генералу Брауну про ситуацію на фронті й відзначив позитивну динаміку в наданні допомоги
Російській армії не вдалося досягти стратегічної мети на жодній з ділянок фронту, заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський у телефонній розмові з головою Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генералом Чарльзом Брауном.
"Під час розмови поінформував американського колегу про ситуацію на лінії фронту, яка характеризується важкими боями на більшості напрямків. Завдяки мужності та відвазі українських військових, переважаючим силам ворога не вдалося досягти стратегічної мети на жодній з ділянок фронту", - написав Сирський у телеграм-каналі.
Крім того, він подякував генералу Брауну "за позитивну динаміку в наданні матеріально-технічної допомоги, особливо в частині поставок засобів ППО, важкої техніки, артилерійських та авіаційних боєприпасів".
"Голова Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США запевнив, що стійкість українських воїнів й надалі буде дієво підтримана з боку США", - зазначив Сирський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО
11:45, 13.01.2026
Сирський: Північна частина Покровська під нашим контролем, зупиняємо противника в Мирнограді
19:48, 08.01.2026
В грудні СБС знищили стільки росіян, скільки РФ призвала за місяць – Сирський
19:01, 06.01.2026
Сирський: БЗВП у тилових смугах бригад має проводитися виключно в обсягах, необхідних для якісного навчання та з дотриманням належного рівня безпеки
17:49, 05.01.2026
Зеленський: На сьогодні заміна Сирського не передбачається
20:04, 03.01.2026
ОСТАННЄ
Введення мит підірве трансатлантичні відносини – фон дер Ляєн
23:46, 17.01.2026
Кількість постраждалих від удару КАБами по передмістю Сум зросла до чотирьох - МВА
23:40, 17.01.2026
Ворог просунувся у поблизу Свято-Покровського і Федорівки - DeepState
23:17, 17.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб
22:22, 17.01.2026
Європейська Рада, Франція й Швеція відреагували на заяву Трампа про мито як покарання за солідарність з Гренландією