Події

Росіяни за добу 16 разів обстріляли Донеччину, одна людина поранена - ОВА

Російські окупанти за минулу добу, 12 січня, 16 разів обстріляли населені пункти Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"За 12 січня росіяни поранили одного жителя Донецької області - в Покровську", - написав Філашкін у телеграм-каналі вранці в понеділок.

Крім того, в Покровську внаслідок обстрілу було пошкоджено два приватні будинки та багатоповерхівку. В Мирнограді Покровського району пошкоджено дві будівлі, в Родинському пошкоджено будинок.

У Краматорську внаслідок обстрілів пошкоджено 33 приватні будинки, дев’ять багатоповерхівок і сім адмінбудівель. У Лимані пошкоджено вісім будинків і чотири господарські будівлі. В Костянтинівці пошкоджено приватний будинок.

У Часовоярській громаді пошкоджено дев’ять приватних будинків, дві багатоповерхівки та склад. У Сіверську пошкоджено дев’ять будинків.

Із лінії фронту евакуйовано 129 осіб, зокрема вісьмох дітей.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ