Зеленський і Пісторіус обговорили майбутню роботу формату "Рамштайн"
На полях засідання Контактної групи з оборони України на авіабазі "Рамштайн" президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом.
"Військова допомога нашій державі на цей рік, постачання додаткових засобів ППО, майбутня робота формату "Рамштайн", підтримка українського виробництва озброєння і техніки - серед обговорюваних тем", - повідомив Зеленський у телеграм-каналі в четвер.
За словами президента, "лише сильні позиції України на полі бою, зміцнення наших воїнів допоможе примусити Росію до справедливого та тривалого миру".
Зеленський подякував Німеччині за лідерство в посиленні української ППО та "за тисячі життів, які ми врятували разом".
Як повідомляє пресслужба президента, під час зустрічі він наголосив на важливості подальшого посилення української ППО та надання додаткових засобів протиповітряної оборони.
У свою чергу Пісторіус повідомив, що найближчим часом Німеччина передасть додаткові ракети до раніше поставлених систем ППО.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України
16:36, 11.12.2025
Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану
21:54, 10.12.2025
Зеленський повідомив про посилення бойової авіації
21:04, 10.12.2025
Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський
21:02, 10.12.2025
Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни - Зеленський
20:33, 10.12.2025
ОСТАННЄ
Внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва травмовано поліцейського - Нацполіція
17:24, 11.12.2025
Генштаб спростовує інформацію про повернення військових після СЗЧ виключно до штурмових частин
17:16, 11.12.2025
Мадяр: СБС вночі уразили 2 російські хімзаводи та низку об'єктів критичної, стратегічної та військової інфраструктури, зокрема, НПЗ
17:04, 11.12.2025
Понад 60% українців не готові поступатися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку під час переговорів з РФ – вересневе опитування
16:58, 11.12.2025
Рада зброярів представила концепцію Офісу підтримки експорту зброї та Export Map