У Нікопольському районі внаслідок російських обстрілів пошкоджено інфраструктуру, будинки, газопроводи
За день окупанти близько 30 разів обстріляли Нікопольський район (Дніпропетровська обл.), постраждалих немає, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
"Протягом дня росіяни обстрілювали Нікопольщину майже 30 разів. Застосовували БПЛА та важку артилерію. Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах", - написав він у телеграм-каналі в середу.
За словами голови ОВА, найбільше дісталося Нікополю. Там пошкоджено інфраструктуру, три адмінбудівлі та вісім приватних будинків. Розбито також шість господарських споруд, парники, магазин і газогони.
В інших населених пунктах також не минулося без руйнувань. Серед потрощеного - підприємство, три оселі місцевих, дві теплиці, господарська споруда та авто.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області
08:30, 05.12.2025
Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені
20:34, 04.12.2025
Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура
20:21, 04.12.2025
Уже семеро постраждалих в Одесі
08:56, 04.12.2025
ДСНС: П’ятеро людей постраждали в Одесі через атаку БПЛА, виникла пожежа на об’єкті енергетики
07:20, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих
22:32, 05.12.2025
Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами
22:09, 05.12.2025
Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача
21:59, 05.12.2025
Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки
20:41, 05.12.2025
Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри