Події

Чернишов закликає українців за кордоном зустріти Новий рік за київським часом

Віцепрем'єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов закликає українців за кордоном зустріти Новий рік за київським часом.

"Ще один рік випробувань і викликів добігає кінця, проте ми вкотре показали світові нашу силу в єдності та взаємній підтримці. Я хочу подякувати кожному та кожній за стійкість, патріотизм і силу духу – і тим, хто продовжує боротися й працювати в Україні, і тим, хто представляє нашу країну за її межами. Закликаю всіх зустріти 2025 рік за київським часом – разом. Адже не важливо, в якій країні ви зараз знаходитесь, головне – бути українцем серцем і душею, відчувати себе громадянином України та прагнути кращого майбутнього для нашої держави", - йдеться в повідомленні міністерства.

Також він побажав, щоб 2025-й став роком здійснення спільної мрії.

"Ми продовжимо тримати зв’язок між усіма українцями, незалежно від того, де б ви не були. Тільки разом ми є нездоланною силою, яка здатна побороти будь-які труднощі", - підсумував він.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ