Події

Сильний вітер із поривами очікується в Україні до кінця доби та в понеділок

Укргідрометцентр попереджає про сильний вітер до 25-28 м/с у понеділок, 16 грудня, у більшості західних, північних і центральних областей (II рівень небезпеки, помаранчевий).

"До кінця доби 15 грудня в західних областях, 16 грудня вночі в західних, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській областях, вдень в Україні пориви 15-20 м/с (I рівень небезпеки, жовтий); вдень у більшості західних, північних і центральних областей пориви сильного вітру 25-28 м/с (II рівень небезпеки, помаранчевий)", - ідеться в повідомленні Укргідрометцентру в неділю.

Зазначається, що погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та порушення руху транспорту.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ