Зеленський і прем'єр-міністр Іспанії домовилися про зустріч у Брюсселі наступного тижня
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом, співрозмовники домовилися зустрітися особисто наступного тижня в Брюсселі.
"Говорив із прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом і висловив щирі співчуття іспанському народу у зв'язку з руйнівними повенями, які трагічно забрали життя близько 255 осіб. Україна готова надавати допомогу та підтримку в подоланні наслідків таких стихійних лих", - написав Зеленський у телеграм-каналі.
Він також подякував Іспанії за всебічну підтримку України, особливо за внесок у зміцнення протиповітряної оборони системами Hawk. "Ми розраховуємо на подальшу підтримку в цьому напрямі", - додав Зеленський.
"Домовилися з Прем'єр-міністром про особисту зустріч наступного тижня в Брюсселі", - підсумував глава Української держави.
Як відомо, чергове засідання Європейської ради на рівні глав держав та урядів відбудеться у Брюсселі 19-20 грудня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру
21:11, 13.03.2025
Зеленський – представниці Нідерландів: Наші європейські партнери обов’язково мають бути залучені до майбутніх мирних ініціатив
18:28, 13.03.2025
Зеленський заслухав доповідь української делегації щодо перемовин у Саудівській Аравії
14:17, 13.03.2025
Україна не визнаватиме свої території за РФ, не дасть забути російські злочини – Зеленський
16:08, 12.03.2025
ЗСУ виконують завдання у Курській області, командування ставить завдання максимально зберігати життя – Зеленський
15:45, 12.03.2025
ОСТАННЄ
Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді
23:51, 13.03.2025
США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ
23:50, 13.03.2025
Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos
23:15, 13.03.2025
Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб
22:34, 13.03.2025
З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб