Трамп згадав Україну у зв'язку з Хантером Байденом та його помилуванням
Вибраний президент США Дональд Трамп у своїй соціальній мережі Truth розмістив у ніч на середу по Києву мем "Bidenomics", в якому згадав Україну у зв'язку зі справою Хантера Байдена та його помилуванням батьком Джо Байденом.
У цьому мемі стверджується, що Україна нібито відправляла Хантеру, а той – своєму батькові гроші, одержані від американських платників податків.
Як повідомлялося, у лютому 2021 року генеральний прокурор України Ірина Венедиктова заявила, що українські правоохоронні органи не реанімуватимуть розслідування закритих справ, в яких фігурував син президента США Хантер Байден, і в цілому не втручаються в геополітичні питання.
На початку грудня Джо Байден помилував Хантера, якого було визнано винним і він очікував на вироки з двох кримінальних справ: про приховування даних при купівлі зброї та про ухилення від податків.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA
20:16, 05.12.2025
Майже половина європейців вважають Трампа ворогом Європи та оцінюють як "високий" ризик війни з Росією – опитування
12:34, 04.12.2025
Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп
23:53, 03.12.2025
Трамп називав війну в Україні "хаосом", який нелегко вирішити
19:46, 02.12.2025
Особи без офіційних посад долучені до роботи над мирними пропозиціями щодо України - ЗМІ
07:38, 02.12.2025
ОСТАННЄ
В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:31, 06.12.2025
УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:07, 06.12.2025
СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США
01:04, 06.12.2025
УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ
01:00, 06.12.2025
Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба