Влада в Сирії переходить у нові руки, заявляють в Анкарі
Туреччина виходить з того, що в Сирії відбувається процес зміни влади, заявив у неділю глава МЗС Туреччини Хакан Фідан, передає інформагентство "Анадолу".
"Режим Асада впав, контроль над країною переходить у нові руки", - заявив він журналістам у Досі.
Міністр наголосив, що Туреччина діє обережно, щоб гарантувати, що терористи ІДІЛ і РПК не скористаються ситуацією в Сирії після повалення режиму Асада.
На думку Фідана, Башар Асад, "ймовірно, перебуває за межами сирійської території".
Раніше російське МЗС повідомило, що Асад унаслідок переговорів із деякими учасниками збройного конфлікту в Сирії вирішив залишити президентську посаду і покинув країну. "Російські військові бази на території Сирії перебувають у режимі підвищеної бойової готовності. На цей момент серйозної загрози їхній безпеці немає", - стверджують у російському МЗС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Туреччина на зустрічі Коаліції охочих наголосить на "стратегічному пріоритеті" безпеки Чорного моря – ЗМІ
17:55, 05.01.2026
Трамп заявив про намір США керувати Венесуелою доти, доки там не відбудеться передача влади
19:09, 03.01.2026
Умєров в Анкарі зустрічався з головою Національної розвідувальної організації
18:38, 01.01.2026
Інформація про повний контроль ворога над Родинським не відповідає дійсності - УВ "Схід"
15:46, 29.12.2025
Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини
23:19, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години
20:54, 11.01.2026
Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський
20:47, 11.01.2026
Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів
20:39, 11.01.2026
Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів
20:29, 11.01.2026
У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України