Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов називає чутки про своє ймовірне звільнення "черговим вкидом" з метою дестабілізації і запевняє, що має нормальні робочі відносини з Офісом президента й Володимиром Зеленським.
"Черговий вкид, уже далеко не перше. На жаль, ці наративи в певний момент поширили в українському інформаційному просторі, багато тиражувала російська пропаганда. Але в цьому немає нічого дивного - вкидання чуток і дезінформації - це те, що роблять і для дестабілізації країни, і для дестабілізації команди", - сказав Буданов у коментарі "ВВС Україна" в п'ятницю.
Відповідаючи на запитання про відносини з Офісом президента, керівник ГУР запевнив, що "це звичайний робочий формат". "Майже щодня доповідаю президенту по ситуації", - розповів він.
Буданов очолює ГУР із серпня 2020 року. Цього тижня видання NV повідомило, що в Офісі президента планують звільнити Буданова.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Буданов: людина, яка не готова захищати Україну в умовах війни, не має права називати себе громадянином
05:37, 06.04.2025
Українці мають бути готові дізнатися правду про війну, але з часом - Буданов
03:36, 06.04.2025
Майже 50% артилерійських боєприпасів калібру 122-мм, 152-мм постачаються Росії з Північної Кореї - Буданов
18:30, 24.02.2025
РФ вважає себе імперією, а не федерацією, а для імперії їм необхідна Україна - Буданов
18:00, 24.02.2025
Росіянам потрібна пауза у війні, щоб з'явилося “нове вікно спроможностей” для досягнення стратегічної мети - Буданов
17:41, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Україна готова надати державам ЄС дані про зв’язок підсанкційних осіб і компаній з фінансуванням війни
09:48, 11.04.2025
Віткофф у п'ятницю вирушив до Москви на зустріч із Путіним
09:34, 11.04.2025
У Києві ліквідували пожежу на площі 1500 кв.м
09:27, 11.04.2025
Трамп пригрозив санкціями Мексиці за невиконання договору про постачання води Техасу