Стефанішина не бачить суттєвих змін у позиції США щодо запрошення України до НАТО
Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – міністерка юстиції Ольга Стефанішина не бачить суттєвих змін у позиції США в питанні запрошення України до НАТО.
"Це були дуже тривалі роздуми, які тривали майже 20 років. Я не бачу, щоб щось сильно змінилося на цьому етапі, і до виборів (у США - ІФ-У), і зараз. Я можу підтвердити, що американська адміністрація загалом підтримувала це рішення, але ми чітко орієнтувалися, що Україна має бути запрошена до НАТО. А саме висловлення позиції США і для посилення нас політично, і для реального рішення не мали б жодного ефекту", - сказала Стефанішина журналістам у понеділок у Києві, коментуючи публікацію Bloomberg, що США передумали запрошувати Україну до НАТО.
Раніше Bloomberg повідомив, що Адміністрація американського президента Джозефа Байдена передумала запрошувати Україну вступити до Північноатлантичного альянсу НАТО, попри те що розглядала можливість публічного заклику до офіційного запрошення.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа
20:22, 21.01.2026
США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ
17:47, 21.01.2026
Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів
14:08, 21.01.2026
Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США
10:35, 21.01.2026
Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ
08:11, 21.01.2026
ОСТАННЄ
З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол
20:50, 21.01.2026
Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ
20:45, 21.01.2026
Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла
20:32, 21.01.2026
Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США
20:15, 21.01.2026
В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника