Трамп може зберегти дозвіл Україні завдавати ударів по РФ, вважає Подоляк
Обраний президент США Дональд Трамп за певних умов може зберегти дозвіл для України на удари по території Росії, вважає радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.
"Це питання прибутковості. Для Трампа важлива прагматична прибутковість, яку він може отримати на цьому напрямі. Це може бути репутаційна прибутковість, політична прибутковість або ж економічна прибутковість. Це може бути прибутковість навіть через приниження Путіна. Будь-яка прибутковість його влаштує", - сказав Подоляк.
За його словами, якщо Трамп побачить, що в Росії паніка, а Путін сховався, то для нього немає причин не підтримувати удари вглиб Росії.
Також Подоляк додав, що Трамп отримає прибутковість у разі, якщо США збільшать постачання певного озброєння Україні. Оскільки це призведе до "остаточного обнулення Росії" та суттєвого зростання репутації США.
Радник керівника ОП звернув увагу, що з Трампом потрібно працювати через прагматичні комунікаційні напрями, оскільки він "хоче реалізуватися як лідер".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри
20:35, 05.12.2025
Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA
20:16, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ
15:10, 06.12.2025
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам