Сибіга про атаку РФ: це справжня відповідь Путіна всім, хто дзвонив і відвідував його нещодавно
Російська масова повітряна атака української території – це справжня відповідь Володимира Путіна всім, хто дзвонив і відвідував його нещодавно, тому Україні потрібний світ силою, а не умиротворенням, заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.
"Росія розпочала одну з найбільших повітряних атак: безпілотники та ракети проти мирних міст, сплячих мирних жителів, критично важливої інфраструктури. Це справжня відповідь військового злочинця Путіна всім тим, хто дзвонив і відвідував його нещодавно. Нам потрібний світ силою, а не умиротворенням", - написав він у соцмережі Х вранці в неділю.
Як повідомлялося, вранці у неділю військові зафіксували пуски крилатих ракет "Калібр", повідомляють Повітряні сили ЗСУ.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кількість постраждалих в Кривому Розі зросла до 11 людей – ОВА
13:54, 22.01.2026
Комітет міністрів Ради Європи підтримав створення спецтрибуналу по злочину агресії - Сибіга
18:56, 21.01.2026
Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України
15:20, 21.01.2026
Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України
14:37, 21.01.2026
Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн
21:02, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі
16:43, 22.01.2026
Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу
16:38, 22.01.2026
Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України
16:35, 22.01.2026
Досі немає реального прогресу щодо створення спецтрибуналу по агресії - Зеленський в Давосі
16:31, 22.01.2026
Зеленський закликає Європу услід за США зупиняти танкери РФ та конфісковувати нафту