Трамп призначить сенатора Марко Рубіо своїм держсекретарем
Новообраний президент США Дональд Трамп швидко набирає склад своєї команди із зовнішньої політики та національної безпеки, зокрема очікується, що він призначить сенатора Марко Рубіо з Флориди своїм державним секретарем, повідомляє The New York Times із посиланням на три джерела, обізнаних із питанням.
За їхніми словами, Трамп все ще може передумати в останню хвилину, але, судячи з усього, зупинився на Рубіо, якого він також розглядав під час обрання свого віцепрезидента цього року.
Зазначається, що Рубіо був обраний до Сенату 2010 року і зайняв позицію яструба в зовнішній політиці, займаючи жорстку позицію щодо Китаю, Ірану, Венесуели і Куби зокрема.
Спочатку він опинився в розбіжностях з тими республіканцями, які були більш скептично налаштовані щодо втручання за кордоном, але останнім часом він також вторив Трампу з таких питань, як війна Росії проти України. Він заявляв, що війна зайшла в глухий кут і "має бути доведена до кінця".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій
21:32, 04.12.2025
Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем
21:04, 04.12.2025
Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США
19:29, 04.12.2025
Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України
14:33, 04.12.2025
ОСТАННЄ
В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського
01:40, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування
00:34, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб