Звільнено директора департаменту охорони здоров'я Хмельницької обладміністрації
Голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін звільнив директора департаменту охорони здоров'я Олександра Завроцького.
"Медико-соціальна експертиза має проводитися прозоро і справедливо, бути орієнтованою на людину. Зловживанням в ній не має бути місця. Очевидно, що координація з цих питань виконувалась на неналежному рівні. Тому прийняті відповідні кадрові рішення", - написав Тюрін у телеграм-каналі.
Він також нагадав, що "згідно з рішенням РНБО і висновками МОЗ, в Україні будуть ліквідовані всі МСЕК".
Раніше Офіс генпрокурора повідомив попередні дані службового розслідування, згідно з якими високий відсоток прокурорів, які мають статус особи з інвалідністю, виявлено у двох областях: Черкаській та Хмельницькій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації
14:01, 13.01.2026
Комітет нацбезпеки у вівторок підтримав звільнення Малюка з посади очільника СБУ - нардепи
10:33, 13.01.2026
Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз
15:14, 12.01.2026
До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук
20:29, 09.01.2026
Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр
16:45, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника
17:04, 14.01.2026
США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ
16:58, 14.01.2026
Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України
16:54, 14.01.2026
У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв
16:48, 14.01.2026
У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення