Ляшко: Я не призначаю і не звільняю керівників МСЕК
Міністр охорони здоров'я не призначає і не звільняє керівників Медико-соціальних експертних комісій (МСЕК), заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
"Щодо політичної відповідальності ми розуміємо, де є сфера підпорядкування. У мене немає вертикальної (влади над) МСЕК, ми як Міністерство охорони здоров'я є регулятором. Я не призначаю і не звільняю керівників МСЕК. Я призначаю і звільняю керівника Центральної МСЕК, який учора був звільнений моїм наказом", - повідомив він на брифінгу в середу.
Ляшко зазначив, що Центральна МСЕК - це референтний орган, який не проводить комісій і до якого подають на оскарження рішень МСЕК, або "якщо потрібно провести переогляд, якщо є кримінальні справи".
"Повірте, заяву написати легше, ніж реформувати МСЕК. Моя політична відповідальність у тому, щоб люди, які мають пройти МСЕК, пройшли її, тобто реформа має відбутися так, щоб люди не відчули негативних змін і щоб не було маніпуляцій", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко
16:33, 06.01.2026
Підробка документації та старі документи є одними з найбільших проблем роботи цифрової системи МСЕК - Карчевич
16:55, 24.11.2025
У січні 2025р Центр оцінювання функціонального стану отримав понад 20 тис. паперових справ МСЕК, що за запитом правоохоронців потребували перевірки - заступниця міністра охорони здоров'я Карчевич
16:07, 24.11.2025
Як коректно комунікувати з людьми з інвалідністю? «Ліга Сильних» презентувала серію креативних постерів
19:09, 13.11.2025
СБУ затримала на Одещині керівництво "оновленої МСЕК", яке заробляло на ухилянтах
13:10, 25.09.2025
ОСТАННЄ
У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста
21:25, 11.01.2026
Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години
20:54, 11.01.2026
Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський
20:47, 11.01.2026
Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів
20:39, 11.01.2026
Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів