Єрмак: Попри санкції, РФ продовжує отримувати західні високотехнологічні компоненти
Попри запроваджені санкції, РФ продовжує отримувати західні високотехнологічні компоненти, які використовують для розроблення й налаштування засобів радіоелектронної розвідки та боротьби (РЕР/РЕБ), зазначає глава Офісу президента України Андрій Єрмак.
"У 2023 році через китайських посередників росія закупила спектра-аналізатори та генератори сигналів на суму $38 млн від американської, німецької та швейцарської компаній. Уже в 2024 році ця сума склала $12 млн, що свідчить про продовження постачання, попри обмеження", - написав Єрмак у телеграм-каналі в понеділок.
"Так не повинно бути. Обмеження мають працювати, не можна заробляти на життях українців", - наголосив глава Офісу президента України.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки
13:17, 27.12.2025
Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго
19:06, 26.12.2025
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік